Filma Me Titra Shqip HD 2018
W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

The Love Witch (2016) +18 | Erotik, Horror, Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

KUJDES, FILMI PERMBAN NUDITET! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Ilein, një shtrigë që përdor magjitë që ka disa të fshehta dhe trauma të së shkuarës. Ajo është në kërkim të dashurisë së përkryer dhe mashkullit të përkryer. Ajo takohet me rreshterin e bukur Grif, por e shkuara e saj dhe magjia do komplikohet.